Medarbetare

Vi som arbetar på Svenska Bergteknikföreningens och Stiftelsen Bergteknisk Forsknings gemensamma kansli


 Per_Vedin_B_-_kopia.jpg

      Per Vedin
   
  Ordförande
     
Svenska Bergteknikföreningen                 
      Tel: 070-799 64 69
      per.vedin@trafikverket.se

      info@svbergteknik.se      

       


 Minna_Martikainen_web.jpg

      Minna Martikainen
      Kanslichef
      Svenska Bergteknikföreningen
      Tel: 070-554 94 04
      minna.martikainen@svbergteknik.se

      info@svbergteknik.se   


 Anna_Henriksson_SV.jpg

 

 Anna Henriksson
 Assistent
 Svenska bergteknikföreningen 
 Tel: -
 anna.henriksson@svbergteknik.se

 info@svbergteknik.se



 Per_Tengborg.jpg 


   Per Tengborg

   Forskningsdirektör
   Stiftelsen Bergteknisk Forskning
   Tel: 070-638 58 04
   per.tengborg@befoonline.org


 
  William_Bjureland.jpg       

William Bjureland

Projektledare
Stiftelsen Bergteknisk Forskning
Tel: 070-141 89 88
william.bjureland@befoonline.org


  Ny_bild_Eva_F.PNG

   Eva Friedman
   Kanslichef
   Stiftelsen Bergteknisk Forskning    
   Tel: 070-515 22 13   
   eva.friedman@befoonline.org