Medarbetare

Vi som arbetar på Svenska Bergteknikföreningens och Stiftelsen Bergteknisk Forsknings gemensamma kansli


 Per_Vedin_B_-_kopia.jpg

      Per Vedin
   
  Ordförande
     
Svenska Bergteknikföreningen                 
      Tel: 070-799 64 69
      per.vedin@trafikverket.se

      info@svbergteknik.se      

       


 Anna_Henriksson_SV.jpg

 Anna Henriksson
 Kansliansvarig
 Svenska bergteknikföreningen 
 Tel: 070-554 94 04

 Telefontid: Mån, Ons och Fre mellan kl 9-15 (tills vidare).

 anna.henriksson@svbergteknik.se

 info@svbergteknik.se

 

Patrik_Vidstrand_augusti_2021_web.jpg 

      Patrik Vidstrand
      Forskningsdirektör
      Stiftelsen Bergteknisk Forskning

      Tel: 070-141 89 88
     patrik.vidstrand@befoonline.org

    


 Per_Tengborg.jpg 


   Per Tengborg

  Senior rådgivare
   Stiftelsen Bergteknisk Forskning
   Tel: 070-638 58 04
   per.tengborg@befoonline.org

 
 Cecilia_kvadrat_Sv_v.jpg        

Cecilia Fridell

Koordinator
Stiftelsen Bergteknisk Forskning
Tel: 070-532 35 79
cecilia.fridell@befoonline.org


 
  William_Bjureland.jpg       

William Bjureland

Projektledare
Stiftelsen Bergteknisk Forskning
Tel: 072-702 42 44 
info@befoonline.org


  Ny_bild_Eva_F.PNG

   Eva Friedman
   Kanslichef
   Stiftelsen Bergteknisk Forskning    
   Tel: 070-515 22 13   
   eva.friedman@befoonline.org